Gabių mokinių ir jų Tėvelių pagerbimo šventė

Įspūdingai prasidėjo progimnazijos gabių mokinių ir jų Tėvelių pagerbimo šventė. Kartu su Lietuvos Kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestru, vadovaujamu kapitono Ričardo Kukulskio, 5-8 klasių mokslo pirmūnai, kurie šiais mokslo mokslo metais mokėsi tik labai gerai ir puikiai, žygiavo garbės ratą progimnazijos aikštyne.

Progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė pasveikino gabius mokinius, pasidžiaugė, kad jie laimėjo daugybę olimpiadų, konkursų, sporto varžybų ir jiems įteikė po atviruką su progimnazijos vaizdu. Tėveliams įteikė padėkos raštus už puikų sūnaus ar dukros mokymąsi, mokslo pažangos, dvasingumo, atsakomybės skatinimą, bendradarbiavimą su progimnazijos bendruomene.

5 klasės mokinė Eva Bugakova, talentinga balerina, padovanojo susirinkusiems nuostabų baleto šokį. Renginio vedėjas Darius Armanavičius teigė: „Apie talentingą baleriną sužinos ne tik Lietuva, bet ir pasaulis“.

Karinių oro pajėgų orkestras pasveikino mokinių tėvelius ir mokytojus muzikiniais kūriniais.

Klasių vadovai ir Tėvai sveikino mokslo pirmūnus ir įteikė gėlių.

Daugiau

Progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė