Sveikiname

Sveikiname progimnazijos mokinius, respublikinio konkurso „Kalbų Kengūra (užsienio kalbos) - 2020“ nugalėtojus ir prizininkus.

Auksinės Kengūros diplomus laimėjo: Kristupas Černauskas, Matas Jonas Grigas, Matas Stankevičius, Radvilė Šiaudvytytė, Kamilė Stanevičiūtė, Gustas Eimantas, Ugnius Lomanas, Nora Šležaitė, Austėja Kunigėlytė, Joris Žemaitis, Kamilė Katinaitė, Liepa Patricija Kygaitė, Nora Giedraitis, Justas Povilius, Edgaras Bukauskas, Ugnė Rebždytė, Ignas Jakevičius, Orlandas Danilevičius, Rokas Vaitiekūnas, Ieva Ragaišytė, Tomas Neverauskas, Jurgis Krušinskas, Povilas Kliūčius, Kevinas Vosylius, Motiejus Janavičius, Emilija Židanavičiūtė, Rokas Alešiūnas, Aleksandra Nely Pankrašovaitė, Giedrius Dauskurtas, Ūla Burbulytė, Morta Nefaitė, Goda Štaupaitė, Ugnė Babianskaitė, Daniel Maksimov, Meda Jurėnaitė, Matas Gerdžiūnas, Jokūbas Šėža, Danas Valutis, Aistė Savickaitė.

Sidabrinės Kengūros diplomais apdovanoti: Lukas Aganauskas, Miglė Bandzevičiūtė, Elena Liauzun, Benas Stravinskas, Amanda Mikalauskaitė, Ignas Litvaitis, Melita Bartnykaitė, Kastytis Bartkus, Paulina Šalkauskaitė, Adelė Sutkevičiūtė, Edvinas Vilutis, Justas Jūronas, Nora Šležaitė, Emilija Kubiliūtė, Nida Achramavičiūtė

Oranžinės Kengūros diplomus laimėjo: Adomas Jakimavičius, Emilija Belousova, Vanesa Laurinavičiūtė, Otilija Baltakytė, Sofija Jelkinaitė, Ieva Didvalytė, Simas Litvaitis, Arnas Dobrovolskis, Gabija Marčiulionytė, Benediktas Matusevičius, Juozas Kurantavičius, Mindaugas Jagminas, Dominyka Grikietytė, Hubertas Jarmalauskas, Rusnė Bobinaitė, Ignas Vybornas, Gabrielė Žukauskaitė.

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių