Popietė „Linksmieji Violetos Palčinskaitės eilėraštukai“

Lapkričio 28 d. vyko 5-6 klasių mokinių literatūrinė popietė „Linksmieji Violetos Palčinskaitės eilėraštukai“, organizuota lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos metodininkės Aušros Naidzinavičienės. Renginyje dalyvavo direktoriaus pavaduotojas ugdymui Povilas Simanavičius.

Mokytoja A. Naidzinavičienė supažindino su V. Palčinskaitės biografija. Pabrėžė vaikams, kad ji gimė ir augo Kaune, Žaliakalnyje, mokytojo šeimoje, mamai patiko eilėraščiai. Rašytoja labai mėgo vaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis. Tokia aplinka įskiepijo ir meilę poezijai. Pirmosios eilės pasirodė sulaukus 17-os metų. Išleidusi daug knygų, vertimų.

Po įžanginės kalbos vaikai žiūrėjo 8c ir 8d kl. mokinių režisuotą ir vaidinamą spektakliuką pagal poetės eilėraštį „Gimtadienis. Vaikų kambarys“. Vėliau patys deklamavo jiems artimus V. Palčinskaitės eilėraštukus.

Padėkos žodį tarė pavaduotojas P. Simanavičius. Pasidžiaugė poeziją mylinčiais vaikais, kuriančiais eiles, paskatino kūrybai.

Popietė emociškai šiltoje ir jaukioje atmosferoje mokiniams patiko, pasidalijo įspūdžiais, išbandė ir parodė savo gebėjimus scenoje.

Kristina Bačiulienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja