Netikėti atradimai integruotoje pamokoje

Spalio mėn. 7d. 6c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų kalbos ir dailės pamokoje - orientaciniame  žaidime "Pažink Kauno modernizmą", kurį parengė Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kūrybinė grupė. Žaidimas buvo skirtas Pasaulinei architektūros dienai. Vienas iš žaidimo  tikslų - susipažinti  su vykdoma “Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė“ architektūros ir paveldo programa „Modernizmas ateičiai“. Mokiniams buvo išdalinti žemėlapiai ir lapai su nuotraukomis, kuriuose buvo ne tik 10 gražiausių Kauno pastatų, bet ir užduotys. Susiskirstę į grupes, naudodamiesi žemėlapiu, mokiniai turėjo surasti nurodytus pastatus, nufotografuoti išskirtinį pastato elementą ir atsakyti į pateiktą klausimą. Džiugu, kad pavyko surasti visus pastatus ir atsakyti į visus pateiktus klausimus, nors kai kurie jų buvo sudėtingi. Mokiniams tai buvo nauji potyriai, kitokia pamokos vedimo forma, praktinis tarpukario modernizmo architektūros pažinimas. Jie ne tik pagilino žinias apie gimtojo miesto architektūrą, bet ir mokėsi sutartinai dirbti komandoje, o anglų kalbos pamokoje mokiniai pasakojo apie savo patirtis integruotoje pamokoje.

Zita Matelionytė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Reda Stulpinienė, dailės mokytoja ekspertė

1926188