Pažintinė ekskursija po Lietuvos sostinę

Rugsėjo 25 dieną, 7c klasės mokiniai aplankė Lietuvos sostinę Vilnių, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje Nacionaliniame muziejuje, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, čia dalyvavo pažintiniame žaidime: ,,Po Vyčio ženklu", kurio metu papildė savo istorines žinias apie mūsų valstybės heraldikoje vyravusius simbolius, sužinojo, kad Lietuvos raitelis, vadinamas Vyčiu, yra vienas seniausių valstybės herbų Europoje.

Pasigrožėję Valdovų rūmų ištaigingumu ir susipažinę su Lietuvos valstybės bei jos valdovų istorijos ir kultūros paveldu, septintokai aplankė Europos parką; meno muziejų po atviru dangumi, kur atrado šiuolaikinio meno ir gamtos harmoniją. Dalyvavimas kūrybinėje - pažintinėje edukacijoje ,,Lobio paieškos", mokiniams leido pajusti komandinio darbo azartą, džiaugsmą ir pastangas kuo greičiau surasti pažymėtus meno objektus žemėlapyje ir pasidžiaugti bendra sėkme,  kuo greičiau juos suradus.

Į namus visi mokiniai grįžo atlikę kultūrinio turizmo misiją, skatinančią ugdyti jų pilietiškumą, stiprinant istorinę savimonę, aktualinant kultūros ir šiuolaikinio meno pažinimą.

Dalia Garbinčienė, 7c klasės auklėtoja

1926224