Europos kalbų diena progimnazijoje

Rugsėjo 26 dienos išvakarėse progimnazijoje tradiciškai paminėta Europos kalbų diena. Šio laikmečio situacija šiek tiek pakoregavo šventės tradicijas: nevyko viktorinos tarp klasių, vyresnieji mokiniai nelankė pradinukų, tačiau mokiniai ruošėsi ir noriai dalyvavo renginyje. 5-8 klasių mokiniai atliko projektinius darbus anglų kalba: pasirinko Europos šalį, rinko informaciją apie jos kalbas, istorinius, kultūrinius ypatumus bei pristatė projektus anglų kalbos pamokose klasės draugams. Rusų kalbos pamokose mokiniai pristatė projektinius darbus „Rusijos miestai“. Mokinių projektiniai darbai papuošė progimnazijos erdves bei užsienio kalbų kabinetus.

Europos kalbų dienos išvakarėse užsienio kalbų mokytojos organizavo mokiniams nuotaikingas ir žaismingas virtualias viktorinas, vedė netradicines pamokas mokyklos kieme. 7ė klasės mokinys Motiejus Janavičius savarankiškai sukūrė klausimus virtualiai viktorinai Kahoot!, į kuriuos vaikai mielai atsakinėjo.

Džiaugiamės, kad Europos kalbų diena buvo džiugi ir prasminga. Tikimės, kad tai skatins mokinius tobulėti ir mokytis kalbų.

Ineta Kučinskienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

1931353

Svetainėje lankosi 21 svečias ir nėra prisijungusių narių