Sporto aikštyno atidarymas

 

Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje atidarytas naujai įrengtas sporto aikštynas.

Progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė pasidžiaugė, kad Kauno miesto savivaldybė  rūpinasi mokyklos aplinkų kūrimu, kad mokiniai turi gražų, modernų, funkcionalų aikštyną, kuriame daug treniruoklių, futbolo ir krepšinio aikštės. Ant lauko šaškių lentos puikuojasi pačių mokinių rankomis per technologijų pamokas padarytos šaškės. Kūno kultūros pamokos, neformaliojo ugdymo sporto būreliai vyksta naujame aikštyne. Visos dienos mokyklos - kompetencijų ugdymo centro mokiniai iki 18.00 val. gali žaisti ir sportuoti.

Pasveikinti progimnazijos bendruomenės atvyko Kauno miesto savivaldybės administracijos aprūpinimo skyriaus vedėjas Alfonsas Jarušauskas, vedėjo pavaduotojas Algimantas Andriulevičius, vyriausiasis  specialistas Darijus Adomavičius.

Progimnazijos Tėvų komiteto pirmininkas Gediminas Bašinskas, kurio duktė šiemet baigia progimnaziją, nuo rugsėjo atves ir antrąją, nes mokykla neatpažįstamai pasikeitė ir išore, ir vidumi. Ypač džiugina gražūs mokinių, mokytojų ir tėvų  santykiai. Mokinių tarybos pirmininko pavaduotojas Povilas Virbašius padėkojo miesto savivaldybei ir progimnazijos administracijai už puikų aikštyną, o dainininkė Liepa Vasiliauskaitė visus pasveikino daina apie mokyklą.

Po renginio vedėjo, teatro vadovo Dariaus Armanavičiaus, švilpuko progimnazijos mokiniai kartu su svečiais kirto simbolinę atidarymo juostą. Į orą pakilo balionai, į aikštes išbėgo progimnazijos krepšinio ir kvadrato komandos. Tritaškio metimo turnyre taiklumą išmėgino ir Kauno miesto savivaldybės, ir progimnazijos atstovai. Visi taikliausieji apdovanoti medaliais.

 

Kauno Vinco Kudirkos direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Morkūnienė

 

 

Mokinių priėmimas

Projektai

kaunas.png

Pamokų laikas

1.     8.00   -  8.45
2. 8.55   -  9.40
3. 9.50   -  10.35
4. 11.05  -  11.50
5. 12.10  -  12.55
6. 13.05  -  13.50
7. 14.00  -  14.45

Elektroninis dienynas

Lankomumas

Straipsnių peržiūros
1926130

Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 49 svečiai ir nėra prisijungusių narių