Integruota virtuali geografijos ir anglų kalbos pamoka „Vėjų uostas“

Paskutinį kovo mėn. antradienį 6c klasės mokiniai dalyvavo virtualioje pamokoje ir susipažino su gamtos reiškiniu – vėju, kuris yra labai svarbus supančiai aplinkai, klimatui ir jūreiviams. Lietuvos jūrų muziejaus edukatorius Mindaugas Žvirgždys supažindino su ekspozicijomis ir šiuolaikinėmis priemonėmis, kurių pagalba galima nustatyti vėjo greitį bei kryptį.

Moksleiviai sužinojo apie vėjo stiprumo rodiklius, vėjo greičio sąvoką, pagrindinius vėjo greičio matavimo vienetus, prietaisus ir jų veikimą. Buvo atkreiptas dėmesys į skirtingą vėjo stiprumo matavimą sausumoje ir jūroje (Boforto skalės balais).

Gamtos reiškiniai buvo pateikti nuotraukose: mokiniai bandė tyrinėti vėją, nustatyti jo daromą įtaką ir naudą supančiai aplinkai.

Užsiėmimo metu mokiniai plėtojo geografinį pasaulėvaizdį, buvo skatinami domėtis savo ir kitų šalių gamtos įvairove, plėsti geografijos žinias ir supratimą, padėti ugdytis socialinę kompetenciją.

Nuoroda moksleiviams pasikartoti medžiagą - edukaciją, bei namų darbas, kaip pasigaminti savo ,,Vėjo muzikos instrumentą"https://www.youtube.com/watch?v=PiI3Unxh1Ag

Zita Matelionytė, 6c klasės vadovė

1926311