Netradicinė anglų kalbos pamoka

Kovo 26 dieną 8c klasės mokiniai turėjo puikią galimybę dalyvauti nuotolinėje anglų kalbos pamokoje, kuri vyko Majamyje. Pamokos metu susijungėme su „Online Bilingual“ mokyklos anglų – ispanų kalbų mokytoju Oldair Arau, kuris laisvai kalba ispanų ir anglų kalbomis. Ispanų kilmės mokytojas labai šiltai priėmė mūsų klasę į pamoką. Iš pradžių mokiniai turėjo prisistatyti, įvardinti savo pomėgius. Vėliau gilino žinias apie Jungtinių Amerikos Valstijų gražiausią ir šilčiausią kurortinį miestą – Majamį. Išklausę mokytojo pateiktą vaizdinę informaciją, aštuntokai puikiai atsakinėjo į jo užduodamus klausimus apie šio krašto klimatą, gyventojus, poilsiautojus, maistą ir žymias vietas.

Pamokos metu mokiniai sužinojo naujų ir įdomių faktų apie Majamį: miesto pavadinimo kilmę, apie egzotinius gyvūnus, gyvenančius mieste, augalus, turistų lankomas vietas.

Ši nuotolinė „Kaunas- Majamis“ pamoka mokiniams labai patiko, nes jie turėjo progos praktiškai išbandyti savo anglų kalbos žinias. Aštuntokai patobulino pažintines, komunikacines, asmenines kompetencijas.

Ineta Kučinskienė, 8c klasės vadovė

1926270