Projektas „Mano mokytojai“

Susipažinkime: Dalia Garbinčienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

 

 Kokios savybės reikalingos norint būti geru mokytoju?

Norint būti geru mokytoju visada svarbi profesinė kompetencija - mokytojo dalyko žinios, įgūdžiai, vertybinės nuostatos bei bendražmogiškos vertybės. Mokytojas daro įtaką mokinio asmenybės formavimuisi, kuri gebėtų dalyvauti nuolat kintančiame visuomenės gyvenime ir savarankiškai gebėtų inicijuoti pokyčius, todėl turi būti kūrybingas ir atviras, mylintis, teisingas, pareigingas, nuoširdus, draugiškas, supratingas, optimistiškas ir visada paliekantis erdvės augančio žmogaus atsakomybei už save ir šalia esantį.

Ko palinkėtumėte savo mokiniams ir sau pačiam?

Kuo daugiau žinoti., nes mes žinome labai, labai mažai, palyginus su tuo, ko nežinome!

Kokią knygą neseniai perskaitėte?  

Visas keturias dalis Kristinos Sabaliauskaitės knygos „Silva Rerum“.

Kokius veiksmingus mokymo(si) metodus naudojate savo pamokose?

Patinka projektų pristatymo pamokos, kuriose atsiskleidžia mokinių visapusiškumas, kūrybiškumas.

Diskusijos metodas leidžia mokiniams išreikšti savo asmeninę nuomonę, parodyti savo komunikacines kompetencijas. Visiems mokiniams, kartu ir man, patinka kūrybiniai žaidimai, ypač Kahoot, kuomet yra naudojamos technologijos.

Ar didžiuojatės dirbdama Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje?

Džiaugiuosi dirbdama šioje puikioje progimnazijoje, kurioje dirba daug nuoširdžių, darbui atsidavusių mokytojų, kurie yra tapę mano antrųjų namų bendražygiais, draugais, kolegomis. Labai džiaugiuosi, kad mūsų mokyklą nuolat renkasi puikūs mokiniai, kurie tampa mūsų bendruomenės svarbia dalimi.

 

 

 

Mokinių priėmimas

Projektai

kaunas.png

Pamokų laikas

1.     8.00   -  8.45
2. 8.55   -  9.40
3. 9.50   -  10.35
4. 11.05  -  11.50
5. 12.10  -  12.55
6. 13.05  -  13.50
7. 14.00  -  14.45

Elektroninis dienynas

Lankomumas

Straipsnių peržiūros
1926252

Dabar lankosi

Svetainėje lankosi 42 svečiai ir nėra prisijungusių narių