Penktokai integruotame anglų kalbos – istorijos protų mūšyje

Kovo 9 dieną nuotoliniu būdu vyko Kauno miesto mokyklų 5 klasių mokinių integruotas istorijos – anglų kalbos protų mūšis ” LISTEN TO LITHUANIA’S WHISPERS FROM THE PAST” (“IŠGIRSK LIETUVOS BALSĄ IŠ PRAEITIES”), skirtas paminėti Kovo 11-ajai. Renginyje dalyvavo mūsų progimnazijos 5b klasės mokiniai: Augustinas Paukštė, Austėja Mitkutė, Goda Pačėsaitė, Smiltė Tamulytė, Justinas Rakauskas, Simona Samulytė. Protmūšio tikslas - ugdyti mokinių pilietiškumą ir pasididžiavimo savo šalimi jausmą. Renginio metu penktokai turėjo atsakyti į sudėtingus klausimus apie įvairius Lietuvos istorijos laikotarpius, kalendorines ir valstybines šventes, lankytinas vietas. Klausimai buvo pateikti anglų kalba. Protmūšis mokiniams patiko, jie ne tik įgijo dalyvavimo konkursuose patirties, bet ir pagilino istorijos žinias, ugdėsi tautiškumo, patriotiškumo, vienybės dvasią, plėtojo anglų kalbos žodyną, praktiškai susipažino su istorijos ir anglų kalbos mokymosi galimybėmis netradicinėse aplinkose.

Ineta Kučinskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

Violeta Pranckūnienė, istorijos mokytoja metodininkė

1926240