Edukacinis kino seansas „Patyčių prevencija“

Pirmąjį pavasario antradienį 6c klasės mokiniai dalyvavo nuotoliniame edukaciniame kino seanse „Patyčių prevencija“, kur jie tapo ir aktyviais kino vertintojais, ir filmų reitingo sudarytojais. Renginį inicijavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ vadovas Jonas Kuzminas.

Šeštokai peržiūrėjo 12 trumpo vaizdo filmų, kuriuos sukūrė mokiniai. Filmai pasakoja apie kasdienėse situacijose vykdomas patyčias ir bendraamžių, mokytojų teikiamas efektyvias patyčių pažinimo pagalbas.

Buvo pasakojama apie tai, kaip jaučiasi vaikai iš kurių tyčiojamasi, kaip tampama skriaudėjais.

Buvęs progimnazijos mokinys Paulius Kaučikas - aktyvus filmų herojus.

Trumpo vaizdo filmų tikslas - atkreipti jaunųjų žiūrovų dėmesį į tai, kad bet kokios patyčios yra nepriimtinos, ir kad yra labai svarbu skatinti vaikus papasakoti kam nors, jeigu iš jų yra tyčiojamasi.

Filmai „Kitoks“, „Atsiprašyk“ ir „Mes galime įveikti savo silpnumą“ mokinius labiausiai įtikino, kad patyčios yra blogis, kurį privalo stabdyti kiekvienas iš mūsų.

Zita Matelionytė, 6c klasės vadovė

1925855