Projektas „Mano mokytojai“

Susipažinkime: Diana Kizienė, matematikos mokytoja ekspertė

Kokios savybės reikalingos norint būti geru mokytoju?

Jis visada pasiruošęs suteikti reikiama pagalbą, atsakyti į visus vaikų klausimus.

Kokie dalykai Jums suteikia džiaugsmo, prasmės pojūtį?

Geri santykiai su kitais – pats svarbiausias dalykas gyvenime, tai mano pašaukimas suteikia gyvenimui prasmės ir pripildo mane gerosios energijos ir gyvybiškumu.

Kokios vertybės Jums svarbiausios?

Sąžiningumas arba kitaip – nuoširdumas. Sąžiningumą arba nuoširdumą aš apibrėžiu kaip tiesos sakymą, nemelavimą: pirmiausia sau – ir kitiems.

Kaip atrodo Jūsų laisvalaikis?

Laisvalaikio daug neturiu, nes nemažai laiko skiriu bendruomeninei veiklai už kurią esu apdovanotas „Gerumo kristalu“. Mėgstu šokti, dainuoti ir keliauti.

Ko palinkėtumėte savo mokiniams ir sau pačiam?

Vaikams palinkėčiau didelių, didelių svajonių, siekti savo tikslo. Aš vaikams visada sakau: svarbiausia man, kad jūs būtumėt geri žmonės. Sau palinkėčiau tokių nuostabių vaikų, kuriuos mokau dabar, jūs nerealūs, fantastiški.

Ar didžiuojatės dirbdama Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje?

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, nes čia nuostabus kolektyvas, šaunūs mokinai, supratingi tėvai.

1925615