Projektas „Mano mokytojai“

Susipažinkime: Alina Meiglaitė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Kas yra geras mokytojas?

Geras mokytojas turi būti reiklus ir teisingas, rūpestingas, aktyvus, kūrybiškas, gebantis motyvuoti mokinį, ieškantis naujovių, besimokantis savo dalyko žinovas.

Kokie dalykai Jums suteikia džiaugsmo, prasmės pojūtį?

Kasdieniai nors ir maži mokinių pasiekimai, nuoširdus bendravimas, sveika šeima, draugai, gamta, kelionės.

Kaip atrodo Jūsų laisvalaikis?

Pasivaikščiojimai gamtoje, įdomi knyga, smagūs pabuvimai ir pokalbiai su šeima ir draugais, pažintinės kelionės.

Ko palinkėtumėte savo mokiniams ir sau pačiai?

Pozityvaus mąstymo: jei į viską reaguosime konstruktyviai – rezultatai bus geri.

Kaip mokytojams ir tėvams geriau bendradarbiauti?

Nuolat bendrauti ir bendradarbiauti, pažinti mokinius ir tėvus. Įtraukti juos į klasės ir mokyklos gyvenimą, organizuojant įvairius bendrus renginius, projektus.

Ar didžiuojatės dirbdama Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje? Kodėl?

Didžiuojuosi dirbdama gražioje ir atsinaujinančioje mokykloje, džiaugiuosi savo draugiškais kolegomis ir nuoširdžiais mokiniais.

1926272

Svetainėje lankosi 40 svečių ir nėra prisijungusių narių