Projektas „Mano mokytojai“

Susipažinkime: Audra Jakušovienė, tikybos mokytoja magistrė

Koks yra geras mokytojas?

Kantrybė, draugystė su humoro jausmu, meilė mokiniams ir dėstomam dalykui.

Kokie dalykai Jums suteikia džiaugsmo, prasmės pojūtį?

Daugybė: gamta, brangūs žmonės, pomėgiai.Kai mataikaip mokinys auga, savarankiškėja ir kasdien tampa vis įdomesniu žmogumi, iš kurio pats gali mokytis.

Kaip atrodo Jūsų laisvalaikis?

Nuostabiai! Kam gali nepatikti laisvalaikis? Tiesa, dažniausia jis nebūna visai laisvas, bet suteikia galimybę panirti į mėgstamas sritis: fotografiją, floristiką, literatūrą. Mėgstu keliauti (tiesa, kiek paprastesnius laikotarpiu nei šis), pažinti Lietuvą ir kitas šalis, būti gamtoje, skirti laiko artimiesiems ar tiesiog pailsėti.

Kaip mokytojams ir tėvams geriau bendradarbiauti?

"Įjungus" abipusio geranoriškumo mygtuką. Visa kita priklauso nuo esamos situacijos, kūrybingumo ir realių galimybių.

Kokius veiksmingus mokymo(si) metodus naudojate savo pamokose?

Metodus stengiuosi kaitalioti, kad nebūtų monotonijos: kryžiažodžiai, galvosūkiai, kūrybinės užduotys ir kt. Pasinaudodama įvairiomis priemonėmis kuriu interaktyvias užduotis, kurios labai pasiteisina nuotolinio ugdymo metu, bet tinka ir tiesioginiam mokymui:pvz. filmukai, apklausos, žaidimai.

Ar didžiuojatės dirbdama Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje? Kodėl?

Žinoma! Pirmiausia todėl, kad joje radau daug žingeidžių ir geranoriškų mokinių. Ir dėl kolegų, kurių gausiame būryje būtinai atrasi tą, su kuriuo gali pasitarti, pasidžiaugti ir kartu ieškoti išeičių iš pačių įvairiausių mokykliniame gyvenime pasitaikančiųsituacijų.

1926217