Nuotolinė integruota ugdymo karjerai ir anglų kalbos pamoka „Cirko pamoka“

Balandžio mėn. 27d. 6c klasės mokiniai turėjo nuotolinę integruotą ugdymo karjerai ir anglų kalbos pamoką su Lyla Goldman, cirko artiste iš JAV, apie Lietuvoje veikiančią šiuolaikinio cirko organizaciją.

Pamokos metu mokiniai buvo susipažindinti su šiuolaikiniu cirku, festivaliais. Smagiai stebėjo pateiktis, video ištraukas ir aktyviai diskutavo anglų kalba. Cirko užsiėmimuose mokoma akrobatikos, žongliravimo, tikslios koordinacijos, lankstumo, komandinio darbo ir kitų cirko kaip meninės sporto šakos gudrybių. Besimokydami vaikai įgyja didesnį pasitikėjimą savimi, ugdo ištvermę .

Lyla tikino, kad šiuolaikinio cirko pamokos vaikams yra orientuotos ne tik į fizinį pasirengimą, bet ir į cirko istoriją, filosofiją, bendruomenę. Vyksta cirko artistų mainai, todėl ir Lyla atvyko į Lietuvą.

Cirkas suteikia socialinių įgūdžių, neatsiejamas nuo nuolatinio bendravimo, padeda vaikams spręsti įvairias problemas.

Šioje pamokoje mokiniai pasitikrino ne tik anglų kalbos žinias, bet tai buvo ir puiki ugdymo karjerai ir bendrųjų kompetencijų pamoka.

Zita Matelionytė, 6c klasės vadovė

2047426