Vokiečių kalbos savaitė

Šią savaitę Lietuvoje vyko vokiečių kalbos savaitė. Vokiečių kalbos dienų bendruomenės nariai – mokytojai, profesoriai, muzikantai, bibliotekininkai, verslininkai, teatro atstovai, žurnalistai, tiek organizuotai, tiek pavieniui – pateikė visą renginių idėjų puokštę, suteikiančią naujų postūmių kasdienei veiklai. Ši savaitė buvo smagi ir mūsų progimnazijos septintų, aštuntų klasių mokiniams, besimokantiems vokiečių kalbos, kurie spalio 16 dieną dalyvavo KTU gimnazijos organizuotame renginyje, skirtame vokiečių kalbos savaitei „O kaip vokiškai ?“

Renginį vedė KTU gimnazijos pirmųjų klasių gimnazistai. Jie pravedė ir interaktyvią pamoką „Erfahrungsaustausch“ (pasikeitimas patirtimi).  Renginyje taip pat dalyvavo KTU Vaižganto ir J.Dobkevičiaus progimnazijų moksleiviai. Kūrybiškos užduotys, aktyvūs metodai, informacinės technologijos taip užbūrė moksleivius, kad valanda, skirta mokymuisi, pralėkė akimirksniu. Lauksime susitikimų ir kitais metais.

Jurgita Stonienė, vokiečių kalbos vyr. mokytoja