Ekskursija Nacionaliniame Kauno dramos teatre

Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyksta ekskursijos pagal Kultūros paso programą. Jos sudomino mūsų klasę. Užsisakę ekskursiją, jos laukėme net 2 mėnesius... Kodėl? Nes yra daug norinčiųpamatyti teatro užkulisius, sužinoti apie teatro „virtuvę“. Daugelis mūsų teatrą matome tik iš žiūrovų salės, tik spektaklių metu, bet Didžiosios scenos magija....o ir nors vienai valandai Didžioji scena atsiveria tik Jums .... O kur dar pažintis su teatro užkulisiais ir kitomis erdvėmis. Ar žinojote, kad mūsų miesto dramos teatro istorija ypatinga?Teatro pastatas –skaičiuoja šimtmetį, kažkada jame buvo kino teatras. Pagrindiniame Nacionalinio Kauno dramos teatro pastate veikia trys vaidybinės aikštelės: Didžioji scena, Rūtos salė ir Mažoji scena . O kur dar grimo kambariai, grimo cechas, siuvykla, butaforijos dirbtuvės, kuriose gimsta spektaklių dekoracijos ir patys įvairiausi spektaklyje naudojami daiktai! Ekskursijos metu aplankėme ne visas scenas, nes kai kur vyko intensyvios repeticijos, tačiau aplankėme dirbtuves, susitikome sučia dirbančiais meistrais, sužinojome įdomią šio teatro istoriją, išgirdome atsakymus į mums rūpimus klausimus.

Valanda teatre neprailgo - įdomus gidės pasakojimas ir nuoširdus bendravimas užbūrė ne vieną iš mūsų.

7a klasės vadovė Danutė Randakevičienė

7a klasės mokinė Augustė Niauraitė