Lietuvos valstybės atkūrimo šventė

Vasario 16-oji Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ta proga šią savaitę progimnazijoje vyko daug renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti. Progimnazijos erdvės papuoštos lietuviška simbolika, mokinių piešiniais apie Lietuvą.Mokinių taryba organizavo proto mūšius penktokams, septintokams ir aštuntokams.

Vasario 13 d. minėjimą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, pradėjo progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė. Ji pasveikino visus dalyvaujančius, pasidžiaugė turininga mokyklos istorija, Lietuvą garsinančiais buvusiais mokiniais, ne pirmus metus gyvuojančia tradicija, savaitės pradžią pradėti Lietuvos himno giedojimu irpalinkėjo būti laisvais ir atsakingais.Istorijos mokytoja Danutė Randakevičienėpapasakojo kokiomis aplinkybėmis 1918 metais buvoatkurta Lietuvosvalstybė,pasidžiaugė, kad buvęs mūsų mokyklos mokinys prof. Liudas Mažylis surado Valstybės atkūrimo aktą. Mokytojapakvietė dalyvauti šventiniuose renginiuose Kauno mieste, sostinėje Vilniuje. Mokytojos Svetlanos Mockienės vadovaujamamuzikos studija dainavo apie Lietuvą ir laisvę, aštuntokė LeilaPetronytė džiugino fortepijono muzikos garsais.

Vasario 14 d. vyko projektas „Mes mylim Lietuvą ir vieni kitus“. Mokiniai sveikino vieni kitus ir džiaugėsi, kad gyvenam laisvoj Lietuvoj.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Morkūnienė