Europos kalbų diena progimnazijoje

Rugsėjo 26 dieną progimnazijoje tradiciškai paminėta Europos kalbų diena. Šiai dienai mokiniai ruošėsi iš anksto. Visi 5-8 klasių mokiniai piešė emblemas su Europos kalbų dienos atributika. Jas segėjo patys ir dovanojo pradinukams. Šeštokai ir septintokai atliko projektinius darbus anglų kalba: mokiniai pasirinko Europos šalį, rinko informaciją apie jos kalbas bei pristatė projektus anglų kalbos pamokose klasės draugams. Aštuntokai iliustravo angliškus, rusiškus, vokiškus posakius, kuriuos taip pat pristatė užsienio kalbų pamokose. Mokinių projektiniai darbai papuošė progimnazijos erdves bei užsieno kalbų kabinetus.

Rugsėjo 26-ąją, Europos kalbų dieną, anglų kalbos mokytojos, padedamos aštuntokių Nidos bei Paulinos , šeštųjų klasių mokiniams suorganizavo viktoriną „Window to Europe“. Viktorinos metu šeštokai, dirbdami komandoje, atsakinėjo į klausimus, atliko kūrybines užduotis. Geriausiai sekėsi 6a ir 6c klasių anglų kalbos žinovams.

Aštuntokai Armandas, Rokas bei Tomas vedė anglų kalbos pamokas jaunesniems mokiniams, pasiūlę jiems nuotaikingus ir įdomius viktorinos Kahoot klausimus.

Džiaugiamės, kad Europos kalbų diena buvo džiugi, prasminga ir turtinga veiklomis. Tikimės, kad tai skatins mokinius tobulėti ir toliau mokytis kalbų.

Ineta Kučinskienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė