Meninio skaitymo konkursas progimnazijoje

Vasario 26 d. progimnazijoje vyko Kauno miesto ugdymo mokyklų meninio skaitymo konkurso I etapas.

Renginį pradėjo literatūros ir meno studijos nariai inscenizacija „Paukščių turguje“ pagal to paties pavadinimo eilėraštį iš poetės, dramaturgės, aktorės Daivos Čepauskaitės poezijos knygos vaikams „Baisiai gražūs eilėraščiai“ (Kaunas: Žalias kalnas, 2017), už kurią 2018 m. poetė buvo nominuota premijomis: „Poezijos pavasario-2018“ organizatorių, Jotvingių ir Aldonos Liobytės už reikšmingiausią metų debiutą. 7-8 kl. mokiniai deklamavo eilėraščius, 5a kl. parodė kompoziją „Baisiai gražus eilėraštis“, sudarytą pagal D. Čepauskaitės eilėraščių ciklą „Baisūs eilėraščiai“. Mokiniai deklamavo Salomėjos Nėries, Vytauto Milevičiaus, Henriko Radausko ir kt. eiles, skaitė prozą.

Sveikiname nugalėtojus: 5a kl. komandą: Evą Bulgakovą, Gabiją Gaubaitę, Augustę Tamoševičiūtę, Dovilę Meškinytę, Simą Litvaitį, Igną Litvaitį, Martyną Meiženį, Jokūbą Urboną; 7b kl. mokinę Robertą Savickaitę (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Jolanta Šakienė) ir Vanesą Kontautaitę (7d kl.) (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Irena Aleksejenkienė). Linkime sėkmės II-ajame etape.

Džiaugiamės mokiniais, skaitančiais knygas, mylinčiais savo gimtąjį žodį, jį saugančiais ir puoselėjančiais.

Aušra Naidzinavičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Svetainėje lankosi 131 svečias ir nėra prisijungusių narių