Viešnagė Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione

Lapkričio 20 dieną 7c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione. Pažintinė ekskursija buvo skirta artėjančiai Lietuvos kariuomenės dienai. Septintokai turėjo unikalią galimybę susipažinti su Lietuvos kariuomenės ginkluote, naujausia karine technika, stebėti sraigtasparnio pakilimą. Bataliono kariai ne tik išsamiai pasakojo, atsakinėjo į mokinių klausimus, bet ir surengė vaikams karinių estafečių varžybas, pakvietė į „siaubo“ palapinę, vaišino kareiviška koše ir karšta arbata. Ekskursijos metu vaikai taip pat susipažino su Lietuvos šaulių sąjungos veikla. Septintokai buvo sužavėti kariūnų geranoriškumu, gebėjimu bendrauti bei tiksliai planuoti veiklas. Ekskursijos pabaigoje kariai įteikė mokiniams atminimo dovanėles.

Mokiniai grįžo kupini įspūdžių, džiaugėsi iš arti susipažinę su kario profesija, supratę patriotiškumo ir pilietiškumo svarbą gyvenime.

Ineta Kučinskienė, 7c klasės auklėtoja