Dailės projektas

Lietuvos Raudonoji knyga ,,Saugomų rūšių Lietuvoje atspindžiai mokinių kūryboje“

Dar rugsėjo mėnesį mokiniai buvo pakviesti dalyvauti dailės projekte, kuriame būtų įamžintos saugomos ir į Raudonąją knygą įrašytos nykstančios augmenijos ir gyvūnijos rūšys. Vaikams buvo paaiškinta, kas yra Raudonoji knyga, kodėl į ją įrašomi tam tikri augalai ir gyvūnai. Projekte dalyvaujantiems mokiniams nebuvo lengva pasirinkti ką piešti, nes augalų ir gyvūnų yra labai daug. Vieni stengėsi piešti kuo natūraliau, kiti į pagalbą pasitelkė fantaziją.Noriu pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbais. Visi projekte dalyvavusieji mokiniai dirbo ir stengėsi, labai gaila, kad dauguma negalėjo pabaigti savo darbųdėl prasidėjusio nuotolinio mokymo ( darbai liko nebaigti mokykloje). 6c klasės mokinė Vasarė Šimonytė kruopščiai rinko medžiagą ir pateikė ne tik piešinius, bet ir išsamią informaciją, o 6c klasės mokinysArmandas Buožiussukūrė knygelę, kurioje aprašė ir nupiešė saugomas rūšis Lietuvoje.

Vaikai ne tik piešė, tačiau ir papildė savo žinias apie gamtą.

VIDEO_Raudonoji knyga+++.mp4

Dailės mokytoja ekspertė Reda Stulpinienė