Dailės pamokos nuotoliniu būdu

Už lango, lydimas saulės, sniego, kvepiančio vėjo, sparčiai žingsniuoja pavasaris. Šiuo gražiausiu metų laiku, kada gamta džiugina akį pavasariniais žiedais, mokiniai visada pilni idėjų, kurias anksčiau realizuodavo dailės pamokose, neformalaus ugdymo būreliuose, tačiau šiuo metu vaikai priversti kūrybines dirbtuves perkelti į namus.  6 -tų klasių mokiniai, per dailės pamoką gavę kūrybinę užduotį - sukurti suvenyrinę knygelę, uoliai kibo į darbą: ieškojo, konsultavosi su tėveliais, mokytoja, draugais, kaip turi atrodyti suvenyrinė knygelė. Atliktus darbus fotografavo, siuntė mokytojai, dalinosi įspūdžiais, kaip sekėsi ją kurti.

6-tokai savo darbą pavadino „Karantino dienoraštis“. Mokinių sukurtos suvenyrinės knygelės dvelkia šiluma. Labai svarbu, kad šie jauni žmonės, net tokiu sudėtingu laikotarpiu mokosi kurti, planuoti, derinti. Jie mokosi grožio, gėrio, meilės aplinkai pagrindų. Ir labai norisi tikėti, kad meilės dailei skiepai kada nors pražys nuostabiais žiedais.

Suvenyrine knygele_.mp4

Dailės mokytoja ekspertė R.Stulpinienė