Pažintis su Kauno poetėmis

Gruodžio 13 d. 8d klasės literatūros ir meno studijos nariai dalyvavo tradiciniame 26-ajame Moterų kūrybos vakare „...kad pakiltų apmirusi siela...“ Maironio lietuvių literatūros muziejuje.

Aštuntokai Kauno poečių ir rašytojų eilėraščių, prozos skaitymų bei pamąstymų apie praėjusių metų kūrybos pasiekimus klausėsi netradicinėje aplinkoje, kurioje tvyrojo susikaupimas, atida poetiškam žodžiui. Buvo išreikšta pagarba Salomėjai Nėriai, kuri naujausią savo kūrybą skaitė pirmajame Moterų kūrybos vakare, vykusiame 1930 m. gruodžio 7 d. Ateitininkų rūmų salėje, Laisvės alėjoje. Jos eiles deklamavo aktorė Daiva Škelevaitė. Savo kūryba ir mintimis dalijosi Erika Drungytė, Zita Gaižauskaitė, Lina Navickaitė-Greičiuvienė, Irna Labokė, Tautvyda Marcinkevičiūtė, Raimonda Mikuckytė, Juta Noak, Eglė Perednytė, Nijolė Raižytė, Aldona Ruseckaitė, Zenė Sadauskaitė, Enrika Striogaitė, Egidija Šeputytė, Dalia Teišerskytė, Rebeka Una, Violeta Židonytė. Renginį vedė muziejaus direktorė, rašytoja Aldona Ruseckaitė.

Mokiniai susipažino su puikia moderniąja kūryba, galėjo įsiklausyti ir savaip interpretuoti tekstus.

Kristina Bačiulienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

es.jpg

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių