Jaunojo tyrėjo diena

Spalio 9 dieną 5c ir 7c klasių mokiniai dalyvavo Jaunojo tyrėjo dienoje, kurią organizavo A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Renginio metu mokiniai stebėjo Kauno technologijos universiteto akademinio jaunimo mokslinės draugijos „Modusas“, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, LSMU Veterinarijos akademijos studentų asociacijos „VASA“ rodytus bandymus, susipažino su minėtų mokslo įstaigų veikla, bendravo su studentais bei dėstytojais, mokėsi pažinti ir tausoti mūsų planetą. Pasiskirstę į komandas, vaikai dalyvavo interaktyviame gamtamoksliniame protų mūšyje: „Tiriu. Pažįstu. Saugau“. Didelį įspūdį mokiniams paliko sferinio kino peržiūra. Po renginio visi vaikai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Renginys vaikams patiko, jo metu buvo skatinamas patyriminis ugdymas (galimybė patirti mokymosi turinio prasmę, derinant kryptingą refleksiją su analize), plėtojamas gamtos mokslo žinių integravimas į ugdymo procesą. Mokiniai iš arčiau susipažino su gamtininko, inžinieriaus bei mokslininko profesija.

7c klasės auklėtoja Ineta Kučinskienė,

5c klasės auklėtoja Zita Matelionytė