Išvyka į Zoologijos sodą

Spalio 14 d. 3a ir 3b klasių mokiniai lankėsi į Zoologijos sode.

Edukacinio užsiėmimo metu susipažino su pasaulio plėšrūnų (kačių šeima) istorijomis. Mokiniai žavėjosi snieginiu leopardu, miškinėmis katėmis, gražuole lūšimi, didingu liūtu. Sužinojo, jog miškinės katės kažkada gyveno mūsų miškuose. Stebėjosi puošnia snieginio leopardo uodega. Tai leopardo vairas. Nutarė, jei būtų uodegų konkursas, laimėtų leopardas. Daugiausiai laiko praleido prie liūto narvo. Mokiniai apstulbo išgirdę grėsmingą riaumojimą. Pasirodo, pro narvą ėjo veterinarai. Žvėrių karalius jų labai labai nemėgsta.

Vaikštant pažinimo takeliais grožėjosi ir kitais gyvūnais. Medžių šakomis mikliai bėgiojo kapucinai. Ilgakaklės žirafos išdidžiai vaikščiojo „savo namuose”. Nustebino jų ūgis. Net šeši metrai! Įspūdingas paukštis – baltoji pelėda tupėjo ant medžio šakos. Mokiniai teigė, jog ji panaši į knygos herojaus Hario Poterio augintą pelėdą Hedvigą.

Aplankėme terariumą, tropinius paukščius ir akvariumą. Kelionė į Zoologijos sodą suteikė vaikams pažinimo džiaugsmą, teigiamų emocijų, patenkino jų smalsumą ir paskatino dar labiau mylėti ir globoti gyvūnus.

Mokytojos Laima Jankūnienė ir Daiva Leliūnienė