Mokslo ir žinių diena

Saulėtą rugsėjo 2-osios rytą pirmasis skambutis pakvietė pirmokus ir visą progimnazijos bendruomenę į Mokslo ir žinių šventę.

Direktorė Danguolė Bagdonienė perdavė Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos, Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus, pasidžiaugė vis gražėjančia mokykla, šaunia progimnazijos bendruomene, mokiniams palinkėjo gyventi draugiškai, siekti savo tikslų, tapti dorais, oriais piliečiais. Susirinkusius pasveikino Tėvų komiteto pirmininkas Gediminas Bašinskas, mokiniams palinkėjo siekti mokslo aukštumų, mokytojams ir tėvams – kantrybės. Buvusi direktorė Regina Vasiliauskienė įteikė mokytojos Stasės Ramanauskienės fondo premiją už meilę lietuvių kalbai ir literatūrai aštuntokei Nidai Achramavičiūtei ir geriausio buvusio chemiko Edmundo Jagelavičiaus premiją intelektualiausiai mokinei – aštuntokei Aistei Savickaitei. Mokiniams palinkėjo gerai mokytis ir linksmai gyventi. Aštuntokai pasižadėjo siekti idealo, tik aukšto ir doro. Dainomis visus pasveikino Kamilė Lukošiūtė ir Liepa Ramanauskaitė. Pirmokų svajonės kartu su balionais kilo į dangų. Jos nuoširdžios ir tikros: gerai mokytis, turėti draugų, šuniuką, kad šeima būtų laiminga.

Tegul pildosi jūsų svajonės, mielieji.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Morkūnienė