Edukacija projekte „Laikinosios sostinės žiedas“

Balandžio mėn. 1c klasės komanda: Adas Ciškauskas, Ugnė Dovidaitė, Medeina Gaulytė ir Vaiva Krasauskaitė, dalyvavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos organizuoto projekto „Laikinosios sostinės žiedas“ konkursuose.

I-jame etape „Tauro herbas“ reikėjo surasti Rotušės aikštės ir Kauno pilies erdvėse paslėptas dėlionės dalis ir iš jų sudėti Kauno herbą. II-ajame etape Achtionbound telefonų programoje arba užduočių lape ,,Nuo pašto iki...“ nurodytu maršrutu keliaudami: pirma Lietuvoje mergaičių, vėliau berniukų gimnazija, valstybės teatras, Taupomųjų kasų rūmai, Lietuvos banko rūmai, buvusi teisingumo ministerija, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus, Kauno centrinio pašto rūmai, remdamiesi užuominomis turėjo suskaičiuoti pašto ženklus, iškabintus Centrinio pašto pagrindinėje salėje, įvardyti miestus, kurių herbai puošia interjerą, atspėti, kokį jubiliejų švenčia banko rūmai, ką byloja užrašas „Respublika“, esantis Vasario 16-osios gatvėje, kiek savivaldos metų švenčia Kaunas ir kt.

Įdomios, aktyvios veiklos suteikė istorinių žinių apie tarpukarį, laikinąją sostinę. Mokiniai pagilino socialines ir kultūrines kompetencijas. Renginio pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Vilija Ramanauskienė, 1c klasės vadovė