Projekte „Olimpinė savaitė“

Spalio 22-26 dienomis 1c klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuotame projekte „Olimpinė savaitė“.

Visą savaitę mokiniai „augino“ supergalias keturiems LTOK pateiktiems superherojams, kurių paveikslai buvo nupiešti plakate. Pradinukai jiems priskyrė savo nueitus ir suskaičiuotus žingsnius, išgerto vandens puodelius, šypsenas, išgirstus „ačiū“, ištiestas pagalbos rankas, pasisveikinimus ryte. Buvo pasiūlytos papildomos veiklos: sportiniai šokiai, gyvūnijos pasaulio vaizdavimas, kiokušin karatė pratimai, superherojaus Ąžuolo mankšta. Vaikai su malonumu šoko, žaidė, atliko mankštos ir kitus pratimus.

Į projekto veiklą aktyviai įsijungė ir tėveliai: padėjo vaikams naudotis žingsniamačiu, skaičiuoti išgertas vandens stiklines, papasakojo apie olimpines sporto šakas. Veiklos buvo žaismingos, įtraukiančios visą šeimą.

Visi mokiniai gavo diplomus, aktyviai dalyvavusios šeimos – padėkas, o mokytoja – marškinėlius su projekto „Olimpinė savaitė“ simbolika.

Pirmokėliai suvokė, kad sveikata – ne vien fizinis aktyvumas, tinkama mityba, bet ir gera emocinė būsena.

Vilija Ramanauskienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė, sveikos gyvensenos „Aukime sveiki“ būrelio vadovė